Şirketlerde mobil dönüşüm semineri
Şirketlerde mobil dönüşüm semineri

Şirketlerde mobil dönüşüm semineri

Şirketlerde mobil dönüşüm semineri

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi, bir zamanların e-dönüşümünü bugün m-dönüşüm olarak yaşamak durumunda olan işletmelerin teknoloji yöneticileri için "Mobil İş ve Kurumlarda M-Dönüşüm" başlıklı bir seminer düzenledi. Mobil iş yapış şeklinin farklı sektörlerde nasıl yenilikçi tanımlara büründüğü, mobil mecranın yeni bir satış kanalı olarak nasıl kullanıldığı, mobil otomasyonun avantajları ve uygulanış biçimlerinin aktarılacağı seminer 20 Şubat 2015 Cuma günü, saat 14.00'te Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi'nin Kadıköy'deki salonlarında gerçekleştirilecek.

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi ve BT Kurumsal Bilgi Sistemleri iş birliğinde düzenlenen Mobil İş ve Kurumlarda M-Dönüşüm Semineri, katılımcılarına mobil teknolojiler, mobil iş ve mobil ticaretin farklı sektörlerde farklı amaçlarla kullanılış biçimlerine ilişkin yeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.

Mobil İş ve Teknoloji Uzmanı, BT Kurumsal Bilgi Sistemleri Kurucusu Berkan Teksöz'ün konuşmacı olacağı seminer, mobil teknolojileri, mobil iş ve mobil ticaret açılımlarıyla ele alınacak. Teksöz mobil bayi otomasyonu, mobil iş zekası gibi yepyeni kavramlar konusunda teknoloji profesyonellerini bilgilendirecek, örnekler sunacak.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için TBD İstanbul Şubesi: 0216 337 70 41