Kargo Entegrasyonu Yönetimi
[ X ]

Kargo Entegrasyonu Yönetimi Ürünümüz İlginizi Çekti Galiba!

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurunuz.

Kargo Entegrasyonu Yönetimi

Özellikler

Neler Sunuyoruz
Ö

Kargo Entegrasyonu Yazılımı ile tüm siparişlerinizi hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çalıştığınız kargo şirketlerine ulaştırabilirsiniz.

feature

Kargo Şirketleri ile Uyumlu

Yurtiçi Kargo
Aras Kargo
MNG Kargo
UPS
 

feature

ERP / Muhasebe Entegrasyon

Logo, Netsis, IAS, SAP vb tüm sistemler ile bütünleşik çalışma
Faturanın basıldığı anda kargo sürecinin tetiklenmesi
 
 

feature

Gün Sonu Kontrol Listeleri

Gün sonunda tüm gönderilerin kargo firması bazında ayrıştırılarak kontrol listeleri oluşturulması
 
 
 

feature

Gönderi Tutarı Hesaplama

Sisteminizde tanımlanan kutu ağırlık ve desi bilgisine göre her kargo firması için otomatik tahmini gönderi bedellerinin hesaplanması ve listelenmesi
 
 
 

feature

Gönderi İptal İşlemleri

Gün içerisinde yanlış gönderilen kargoların geri çekilmesi, istendiğinde başka firma ile gönderilmesi işlemleri
 
 
 

feature

Hızlı ve Hatasız Gönderiler

Tüm veriler kullandığınız sistem üzerinden otomatik olarak okunduğu ve kargo şirketine otomatik gönderim sağlandığı için hatasız ve hızlı işlem yapabilme gücü
 
 
 

Kargo Entegrasyonu Yönetimi

Kargo Entegrasyonu Yönetimi

Yoğun kargo operasyonu bulunan şirketler ve e-ticaret kanalları için BT Kurumsal Bilgi Sistemleri’nin özel olarak geliştirdiği Kargo Entegrasyonu Yazılımı ile artık kargo şirketiniz ile siz değil, sisteminiz konuşur. Sevkiyatlarınız deponuzdan daha hızlı çıkar, sevkiyat bilgilerini elektronik ortamda paylaşarak doğru adrese teslimat güvence altına alınır, barkodlanma yöntemi ile tüm paketler hızla hazır hale gelir.

Kargo şirketinizle yeni nesil haberleşme sisteminiz olarak tasarlanan Kargo Entegrasyonu Yazılımı, müşterinizin sipariş aşamasından başlayarak teslimat bilgilerinin iletilmesine uzanan tüm aşamalarda işinizi kolaylaştırır. Şirketlerin toplu kargo gönderim süreçlerini bütünüyle otomatize ederek hem takibini, hem de denetimini kolaylaştıran çözüm, ayrıca toplu etiket uygulamasıyla etiketleme sürecini kısaltır. Yoğun emek ve mesai isteyen etiketleme sürecinin kısalmasıyla kargolama operasyonu hız kazanırken, insana bağlı hata payı en aza indirgenerek verimlilik artışı desteklenir.