Web Uygulama Geliştirme
Web Uygulama Geliştirme (ASP.NET & PHP)

ASP.NET Web Uygulama Geliştirme

ASP.Net, dinamik web sitelerin ve uygulamaların geliştirlmesine imkan veren, CSS ve JavaScript temelli teknolojileri barındırabilen, dünya çapında kurumsal uygulamaların çokça yer bulduğu, geniş kullanıma sahip ve Microsoft tarafından üretilmiş ve alt yapısı sağlanan bir yazılım geliştirme platformudur.

BT Kurumsal Bilgi Sistemleri profosyonel ASP.Net yazılım geliştirci ekibi ile en küçükten en kompleks projelere kadar bir çok farklı projeye imza atmış çok sayıda deneyime sahiptir.

BT Kurumsal Bilgi Sistemleri ASP.Net yazılım geliştirci ekibi, geliştirdiği uygulamalarda Java, Java Script, Jquery, Ajax, XML, XLS, RSS, Angular js,LINQ, MVC, WCF, WPF and WWF gibi araç ve yöntemleri kullanmaktadır.

Üstün yeteneklerini analitik düşünce yapısı ile birleştirmenin gücünden yararlanan ve iş hayatınızı kolaylaştıran kurumsal temelli uygulamalar geliştiren ekibimiz ile ASP.Net uygulamalarınızı geliştirmek üzere hizmete her zaman hazırız.

BT Kurumsal Bilgi Sistemlerinin sunduğu ASP.Net hizmetleri temel olarak aşağıda olduğu gibidir:

  • ✓ İhtiyaçlarınıza uygun özelleştirilebilen ASP.Net Uygulamaları
  • ✓ ASP.Net Yazılım Geliştirme Hizmeti
  • ✓ Kurumsal ASP.Net Uygulama Geliştirme
  • ✓ ASP.NET MVC 4/MVC 5 Geliştirme

PHP Web Uygulama Geliştirme

Tüm dünya’da geliştirilen web sitelerinin - Facebook, Wikipedia, Wordpress ve Yahoo dahil- %80’i PHP ile geliştirilmiştir.

PHP teknolosi ile yazılan en büyük web siteleri, dünya’daki internet trafiğinin %35’den fazlasını oluşturmaktadır.

PHP size, CakePHP ve CodeIgniter, içerik yönetim sistemleri (CMS) ve e-ticaret çözümleri için kullanılan Joomla, Magento ve Drupal gibi yapılar MYSQL ve PostgreSQL gibi veri tabanları ile entegre çözümlerin sunduğu sınırsız seçenekler dağarcığı sunar.

BT Kurumsal Bilgi Sistemleri size PHP konusunda son derece deneyimli ve başarılı işlere imza atmış, kurumsal, e-ticaret ve sosyal ağ uygulamaları geliştiren ekibi ile destek vermektedir.

PHP’nin platform olarak dünyada %80 kullanım oranına sahip omasının başlıca nedenleri arasında güçlü, esnek ve web sitesi gelişitrmeleri için ideal olması gelmektedir. Tüm bunların yanında neredeyse tüm sunuculara hızlı kurulum, yedekleme seçenekleri geliştirici sayısının çok olması PHP’yi güçlendiren başlıca unsurlar arasında gelmektedir.

Web Uygulama Geliştirme (ASP.NET & PHP)