Mobil Sadakat Uygulaması
[ X ]

Mobil Sadakat Uygulaması Ürünümüz İlginizi Çekti Galiba!

Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak için formu doldurunuz.

Özellikler

Neler Sunuyoruz
Ö

Kurumsal Mobil Sadakat Uygulaması ile sahadaki ekibiniz ve müşteriler ile mobil etkileşim düzeyinizi arttırarak, satışların artmasına katkı sağlayabilir ve kurumsal sadakat yönetimi uygulayabilirsiniz.

feature

Ödül ve Puan Yönetimi

Şirket ve ürün yapınıza uygun olarak ödül ve puan kazandırma yapıları oluşturabilir, mobil olarak saha ekiplerinizin ya da müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.
 

feature

Kampanya Yönetimi

Oluşturacağınız dönemsel, ürün gruplarına özel ya da fiyat gruplarına özel kampanyaları anlık olarak yönetebilir, kurallarına siz karar verebilirsiniz.
 
 

feature

Kurum İçi ve Dışı Rekabet

Ekipleriniz ya da müşterileriniz arasında rekabet oluşturmaya yardımcı olacak sıralama listeleri yaratabilir,kullanıcıların bir üst sıraya çıkmaları için motivasyon oluşturabilirsiniz.
 

feature

Satış ve Stok Yönetimi

Anlık mobil etkileşimler sayesinde satışını hızlandırmak istediğiniz ürün grupları için yeni stratejiler belirleyebilir, stok maliyetlerinizi daha etkin yönetebilirsiniz.
 

feature

Ürün Kataloğu

Ürün gruplarınıza ait mobil katalog oluşturabilir, hazırda ürün olmasa bile son müşteriye gösterimini mobil uygulama ile sağlar, böylece satış kaçırmazsınız.
 

feature

Yönetim Raporlama

Düzenlediğiniz tüm kampanya, ödül yönetimi, sıralama listeleri gibi detayları mobil uygulama üzerinde anlık olarak görebilir, oluşan hakedişleri izleyebilirsiniz.
 

Mobil Sadakat Uygulaması

Mobil Sadakat Uygulaması

Günümüzde zorlu rekabet koşulları ve rekabete bağlı olarak artan müşteri beklentileri, firmaları uzun süreli müşteri ilişkileri oluştururken mevcut müşterilerinin bağlılığını da arttırmaya zorlamaktadır. Sadakat yönetimi çözümleri mevcut müşterilerin daha yakından takip edilmesini, daha yakın ilgi gösterilmesini ve markaya duyulan bağlılığın ödüllendirilmesini amaçlar. Müşteri sadakatine katkı sağlayarak uzun dönemde karlılığın ve rekabet gücünün artırılmasına yardımcı olur. Müşterilerinizin davranışlarını belirlenmiş kurallar çerçevesinde ödüllendirerek, müşterilerinizi hedefleriniz doğrultusunda davranmaya ikna eder, beklentileri yönetilebilir hale getirir, satışların artmasına ve doğru stok yönetimine imkan sağlar.

Kurumsal Mobil Sadakat Yönetimi, ödül, puan ve promosyon faaliyetleriyle bayi, şube saha satış ekipleri ve tedarikçi bağlılığının ödüllendirilmesine de imkan vermektedir.