Bulut Uygulama Geliştirme
Bulut Uygulama Geliştirme

Bulut Uygulama Geliştirme

Kullanıcılaınıza Kurumsal Uygulama Kalitesinde Bir Çözüm Sunmak Ancak Bunu Çok Daha Uygun Fiyatlarla Mı Yapmak Istiyorsunuz? Bulut Uygulamarımız Sayesinde Gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi bünyenizde disk üzerinde çalışan uygulamalar geliştirmek ve bakımın getirdiği ağır şartları üstlenmek artık geride kaldı.

Dünya üzerinde küçük ya da büyük ölçekli neredeyse tüm şirketlerin yazılım satın alma eğilimi artık kullandıkça öde sistemleri yönünde ilerliyor. Şiketler kullan-öde yöntemi ile CRM, Müşteri Yönetimi, Teknik Servis, Ön Muhasebe, Faturalama ve daha bir çok hizmeti kullanıyor ve kullandırıyor.

Bu avantaja sahip olmak şirketlerin enerjilerini asıl odaklanması gereken yere harcamasına yardımcı oluyor. Eğer bir hizmet sağlayıcısı iseniz sizin için, size özel geliştireceğimiz bir Saas Uygulama ile zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Size Özel Geliştireceğimiz Bir Bulut Uygulama Ile Kullanıcılarınıza Aşağıdaki Faydaları Sağlayabilirsiniz;

  • ✓ Aylık üyelik bedeli sayesinde çok daha düşük bir kullanım maliyeti,
  • ✓ Bakım gerektirmediği için çok daha düşük bir toplam satın alma maliyeti,
  • ✓ Tüm bilginin bulutta depolanması sayesinde gelişmiş işgücü kullanımı ve işbirliği,
  • ✓ Felaket kurtarma senaryoları için ek maliyetlerin oluşmaması

Tüm bu faydalar müşterilerinizin sunduğu hizmetleri geliştirmesine, satın alınabilirliğini kolaylaştırmasına ve kolay erişilebilir olmasına katkıda bulanacaklardır.

Bulut Uygulama Geliştirme